Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 4800mAh |
| Weight | 450g |
| Voltage | 21.6v |
| Size | Prismatique |
| Application | Dyson Sweeper battery |
| Model Number | dyson V8 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | KEPAH |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Feature | v8 dyson battery, dc62 dyson battery, v8 battery dyson, dyson v8 absolute battery replacement, dyson v8 absolute battery, dyson v8 battery, battery dyson v8 battery, battery for dyson v8, batteries within a v8, Dyson v8 best battery |
Instock
There are no reviews yet.