Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 3000mAh |
| Voltage | 1.2V |
| Size | AAA |
| Application | MP3/MP4 Player |
| Model Number | AAA1.2V 3000MAH |
| Type | NI-MH |
| Brand Name | Dolidada |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.