Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Rated voltage | Others |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 2000mAh |
| Weight | 128g |
| Voltage | DC7.4V |
| Size | 90x58x16mm |
| Application | MOBILE PHONE |
| Model Number | BL-6 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | BAOFENG |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, None |
Instock
There are no reviews yet.