Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 58mAh |
| Size | 28x10mm |
| Model Number | 12V 23A |
| Battery Type | Alkaline Battery |
| Brand Name | SCRCEO |
| Origin | Mainland China |
| Use For 1 | Home alarm system, LED flashlight |
| Use For 2 | Electronic dictionary, toy, clock |
| Use For 3 | Window security sensor, Igniter |
| Rechargeable | NO |
Instock
There are no reviews yet.