Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 12800 |
| Weight | 0.55 |
| Voltage | 25.2V |
| Size | 18650 |
| Model Number | Series Aqua Plus XC7057/01 XC8049/01 XC8057/011 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | Aleaivy |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.