Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 12800mAh |
| Weight | 400~600g |
| Voltage | 14.4v |
| Size | Prismatic |
| Model Number | for iRobot Roomba |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | TTWKYA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, UL, KC |
Instock
There are no reviews yet.