Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 6800mAh |
| Weight | 400g |
| Voltage | 14.4v |
| Size | 136*48*35mm |
| Application | Vacuum Cleaner |
| Model Number | T8 Max, T8Aivi, T8 Power, T5 Max, T5 Power, T5 Hero, T9 Max, T9 Aivi, T9 Pow |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | Aleaivy |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.