Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 3000mAh |
| Voltage | 1.5V |
| Model Number | 1.5V AAA Battery |
| Type | NI-MH |
| Brand Name | KEPAH |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.