Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 12800mAh |
| Weight | 400g |
| Voltage | 21.6V |
| Size | 18650 |
| Application | Dyson |
| Model Number | DC62 SV03 SV09 DC58, For Dyson V6 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | roza cinnie |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Battery Number | 1 pcs |
Instock
There are no reviews yet.