Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Nominal Capacity | 1000mAh |
| Model Number | ER32L65 |
| Battery Type | LiSOCl2 |
| Brand Name | EVE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.