Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Nominal Capacity | 3200mAh |
| Weight | 149g/0.32lb/5.25oz/pcs |
| Voltage | 7.4V |
| Application | Radios |
| Model Number | QB-44HL |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | Vineyuan |
| Origin | Mainland China |
| Fit for Brand: | Anytone |
| Color:Black | Color:Black |
| Color: | Black |
| Watt Hours: | 23.68Wh |
| Compatible Battery Part Number: | QB-44HL BP-878T |
| Compatible Radios Models: | For Anytone AT-D878UV Plus D878UV D868UV D858 BTECH DMR-6X2 radio |
Instock
There are no reviews yet.