Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Replacement Battery | Yes |
| Set Type | Charger Sets |
| Type | Li-Ion |
| Nominal Capacity | 9000mAH |
| Brand Name | DEWALT |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EPA, FCC, KC, None |
| voltage range | 20v-60v |
| Charging Voltage | 21V |
| model number | DCB609 |
| Charger Model | DCB1102/112 |
Instock
There are no reviews yet.