Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 4 × 3 cm |
| Nominal Capacity | 2200mah |
| Weight | 55g |
| Voltage | 1.2v |
| Size | 50140mm |
| Application | PDA |
| Model Number | 422203613480 |
| Type | NI-MH |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.