Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 19000mAh |
| Model Number | ER34615 |
| Battery Type | LiSOCl2 |
| Brand Name | RAMWAY |
| Origin | Mainland China |
| PLUG | SM Plug |
| Attribute | Non-rechargeable |
Instock
There are no reviews yet.