Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 3500mAh |
| Weight | 500g |
| Voltage | 21.6V |
| Application | or Samsung Jet 75, Jet 90, Jet75, Jet90, VS70, VS9000, VS20T7532T1 |
| Model Number | VCA-SBT90 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | ALalito |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, EAC, FCC, RoHS, KC |
Instock
There are no reviews yet.