Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 1.2v AA AAA charger, 1.2V AAA battery |
| Accessory Type | Battery Accessories |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Nominal Capacity | 1100mAh |
| charger type | 1.2V AA AAA Charger |
| charger model | NC02 |
| input | DC 5V 2A |
| output 1 | 1.2V AA |
| output 2 | 1.2V AAA |
| brand name | CITYORK |
Instock
There are no reviews yet.