Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 2000mAh |
| Weight | 33g |
| Voltage | 3.7V |
| Size | 50x34x10mm |
| Application | Camera |
| Model Number | 103450 |
| Type | Li-polymer |
| Brand Name | roza cinnie |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.