Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Bundle | Bundle 2 |
| Replacement Battery | No |
| Set Type | Batteries Only |
| Type | Li-Ion |
| Nominal Capacity | 3400MAH |
| Model Number | 54344 |
| Brand Name | JHCH |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Brand | TRIMBLE |
| Description | 100% compatible battery 54344 96200 for trimble 5700 5800, MT1000, R7, R8 GPS receiver |
| Voltage | 7.4V |
| Capacity | 3400mAh |
| Advantage | 100% OEM compatible |
| Wholesale benefits | bulk purchase, favorable prices |
Instock
There are no reviews yet.