Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 8 cm |
| Nominal Capacity | 20000 |
| Size | 235*68*65mm |
| Model Number | 48V |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | Kedanone |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS, UL |
Instock
There are no reviews yet.