Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 5.2Ah-6.5Ah-7.8Ah-9.8Ah-12Ah |
| Weight | 500g |
| Voltage | 14.4v |
| Size | 43*45*137mm |
| Application | For Xiaomi Roborock |
| Model Number | For Xiaomi Roborock S55 S60 S65 S50 S51 S5 1S 1ST MAX S6 Parts |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | LOLRKO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL, KC |
| model | For Xiaomi Roborock s6 battery |
Instock
There are no reviews yet.