Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 18V |
| Brand Name | AOAE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Type-B Battery | Handheld Power Tool Battery |
Instock
There are no reviews yet.