Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 12V |
| Accessory Type | Battery Accessories |
| Brand Name | NewtiPower |
| Origin | Mainland China |
| Charging time (H) | 4-5h |
| interface type | TYPE-C+2USB+Car Start Interface |
| External dimensions | 175*78*35mm |
| Number of cycles | Over 3000 times |
| peak current | 1800A |
Instock
There are no reviews yet.