Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Nominal Capacity | 5200mAh |
| Voltage | 14.4V |
| Size | 38*38*140 mm |
| Model Number | For Xiaomi MIJIA S50 S51 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | Rograpo |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.