Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 3 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 128000mah |
| Weight | 500g |
| Voltage | 14.4v |
| Model Number | SDJ-B 14.4 V |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | aimjin |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.