Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 50000mAh |
| Weight | 500g |
| Voltage | 12.6V |
| Application | CCTV Cam Monitor/MP3/MP4 Player |
| Model Number | 12V 50Ah |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | LOLRKO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.