Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 15 cm |
| Nominal Capacity | 12800mAh |
| Voltage | dyson v6 battery |
| Size | 18650 |
| Model Number | dyson v6 battery |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | aoae |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.