Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery Number | 8 |
| Size | AA |
| Replacement Battery | Yes |
| Set Type | Batteries Only |
| Type | Li-Ion |
| Nominal Capacity | 2000mAh |
| Model Number | none |
| Brand Name | jugee |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.