Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 5000mAh |
| Weight | 500g |
| Voltage | 25.2V |
| Application | For Philips SpeedPro Max Cordless Vacuum |
| Model Number | 7000 8000 Series Aqua Plus XC7057/01 XC8049/01 XC8057/011 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | ALalito |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL, KC |
Instock
There are no reviews yet.