Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Weight | 350G |
| Voltage | 21.6V |
| Size | Prismatic |
| Model Number | DC16 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | aimjin |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.