Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 2600-12800mAh |
| Weight | 300g |
| Voltage | 14.4V/14.8V |
| Application | xiaomi G1 MJSTG1 Rechargeable Battery |
| Model Number | xiaomi G1 MJSTG1 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | ALalito |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL, KC |
| Compatible with 1 | For XIOMI Robot Vacuum-Mop Essential G1 MJSTG1 SKV4136GL |
| Compatible with 2 | For Phicomm X3 |
| Compatible with 3 | For Panasonic MC-WRC53 |
| Compatible with 4 | For FLYCO FC9601 /FC9602 |
| Compatible with 5 | For PUPPYOO R30/R30 Pro |
Instock
There are no reviews yet.