Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 6800mAh |
| Size | Prismatic |
| Model Number | BAT038 |
| Type | NI-MH |
| Brand Name | Vieruodis |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.