Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 5000mAh |
| Weight | 300g |
| Voltage | 14.4v |
| Application | For LG Sweeping Mopping Robot |
| Model Number | VR65720LVMP VR65715LVM EAC62218205 VR66750LVWP EAC60766107 AGM30061001 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | ALalito |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.