Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 3 cm |
| Plug Typr | Others |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Rechargeable | Yes |
| Model Number | 1.2V AA Battery |
| Use | Electronic toys |
| Brand Name | CITYORK |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| battery model | 1.2V AA Rechargeable battery |
| battery type | 1.2V AA Rechargeable battery |
| battery capacity | 3000mAh |
| battery voltage | 1.2V |
| charger model | NC523 8 Solts charger For 1.2V AA AAA battery |
| type | For 1.2V AA AAA battery NiCD rechargeable battery |
| Charger output | 4.2V 250mA |
| Charger input | 5V 2A |
Instock
There are no reviews yet.