Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 3200 mah |
| Weight | 0.3 |
| Voltage | 7.2V |
| Model Number | Fimi v2 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | abdo |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.