Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 4.0AH 5.0AH 6.0AH |
| Weight | 700G |
| Voltage | 18V |
| Application | for Bosch 18V |
| Model Number | Bosch |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | AEVYVKV |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| battery technology | Lithium Ion (Li-Ion) |
| For model 1 | BAT618, BAT618G, BAT619, BAT619G, BAT620 |
| For model 2 | BAT609, BAT609G, BAT611, BAT612, BAT622 |
| For model 3 | 2 607 336 170, 2 607 336 236 |
| For model 4 | 2 607 336 091, 2 607 336 092, 2 607 336 169 |
| For model 6 | GSB 18V-LI, GSB 18V-LIN, GSB 18VE-2-LI |
| For model 7 | GSR 18VE-2-LI, GSR 18-2-LI, GST 18V-LI |
| Warranty | 10 year guarantee – 60 days money back |
| Manufacturer's Warranty | ten years |
| Shipment | 24 hour dispatch |
| KC Certification Number | YU101460-21003 |
Instock
There are no reviews yet.