Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 4800MAH |
| Weight | 600G |
| Voltage | 14.4V |
| Model Number | BS14.4V |
| Type | Ni-Cd |
| Brand Name | lefeiyi |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.