Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 580g |
| Size | 6.3 x 3.1 x 1.5 inches |
| Model Number | H2 |
| Brand Name | PUENDI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Battery capacity | 2500mAh |
| for reclining furniture pack | for reclining furniture recliner |
| for reclining pack | furniture for most battery |
| furniture for most pack | furniture for most recliner |
| furniture for most recliner battery | furniture for most recliner pack |
| furniture for pack | furniture for recliner |
| most recliner battery pack | most recliner power supply |
| for reclining furniture for recliner | rechargeable battery pack |
| rechargeable power supply | rechargeable power supply |
| recliner battery | recliner sofa battery pack |
| reclining furniture for battery pack | reclining furniture for most pack |
| reclining furniture for most recliner | battery pack |
| for reclining furniture battery | for reclining battery |
| for power sofas | battery pack recliner |
Instock
There are no reviews yet.