Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 6800mAh |
| Weight | 15g |
| Voltage | 1.5v |
| Size | AAA |
| Model Number | 1.5v AAA |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | CFGOTA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, EAC, KC |
Instock
There are no reviews yet.