Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Nominal Capacity | 1600mAh |
| Size | 17*33.5mm |
| Model Number | CR-2/3AZ |
| Battery Type | Lithium |
| Brand Name | Dewtox |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 3V |
| Rechargeable | NO |
| Used for1 | servers, programming |
| Used for2 | PLC, CNC |
| Used for3 | injection moulding machine |
| Used for4 | printing machine |
| Used for5 | touch screen and electric meter |
| Used for6 | water meter, real-time clock |
| Used for7 | memory backup power supply |
| Used for8 | various measuring instruments |
Instock
There are no reviews yet.