Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 6800mAh |
| Weight | 200g |
| Voltage | 14.4v |
| Size | 131*37*30mm |
| Application | for Ecovacs Deebot Ozmo |
| Model Number | for Ecovacs Deebot Ozmo 900, 901, 905, 920, 930, 937, N8, N8 Pro |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | Aleaivy |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.