Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 12800mAh |
| Weight | 500g |
| Voltage | 14.4v |
| Application | D3, D3+, D4, D5, D5+, D6, D7, D301, D303 |
| Model Number | Battery For Neato D3 D4 D5 D6 D7 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | ALalito |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL, KC |
Instock
There are no reviews yet.