Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 3Ah |
| Weight | 350g |
| Voltage | 20v |
| Size | 18650 |
| Model Number | for Dewalt DCB203 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | LOLRKO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL, KC |
| compatible 1 | for dewalt 20v batteries |
| compatible 2 | for dewalt DCB205 |
| compatible 3 | for dewalt DCB206 |
| compatible 4 | for dewalt DCB203 |
| compatible 5 | power batteries |
| compatible 6 | for dewalt DCB206-2 |
| Charger Compatible | DCB200 DCB101 DCB115 |
| Charger Compatible 2 | DCB107 DCB105 DCB140 |
| Compatible with | for DEWALT 60v Batteries 3000mAh |
| Compatible with 1 | For DeWalt Ersatz-Akku |
| Compatible with 2 | For DeWalt DCB609 DCB606 |
Instock
There are no reviews yet.