Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 3000mAh |
| Voltage | 22.2V |
| Application | WA30 WA50 |
| Model Number | S07-LI-222-3000 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | XIAORAN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.