Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Nominal Capacity | 2000mAh.4000mAh |
| Weight | 0.81KG |
| Voltage | 24V. 40V |
| Application | DDGJ |
| Model Number | KBT24 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | Jedila |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.