Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Bundle | Bundle 1 |
| Battery Number | 2 |
| Size | 75*41*22mm |
| Replacement Battery | Yes |
| Set Type | Batteries Only |
| Type | Li-Ion, Li-Ion |
| Nominal Capacity | 2600MAH |
| Model Number | GEB212 |
| Brand Name | chenwei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Application | Electric Power Systems |
Instock
There are no reviews yet.