Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 30Ah |
| Weight | about 900g |
| Voltage | 36v |
| Size | 136 * 76 * 60 mm |
| Application | Scooter, HoverBoard and Unicycle |
| Model Number | 36V battery |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | LOLRKO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL, KC |
Instock
There are no reviews yet.