Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Nominal Capacity | 5000mah |
| Size | Prismatic |
| Model Number | BR-2/3AGCT4A |
| Battery Type | Lithium |
| Brand Name | BIAOJIAN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.