Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 2600MAH |
| Weight | — |
| Voltage | 14.4V |
| Size | Prismatic |
| Application | Camera |
| Model Number | P1904-4S1P-MM (STYTJ01ZHM) |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | Aleaivy |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.