Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 2200mAh |
| Voltage | 1.2V |
| Size | A |
| Model Number | 42170 |
| Type | NI-MH |
| Brand Name | CONENSET |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.