Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 5200mah/7000mah |
| Weight | 0.5KG |
| Voltage | 14.4v/14.8v |
| Size | 135*38*38mm |
| Application | Vacuum cleaner battery |
| Model Number | Philips FC8972 Haier TAB-T530S / Lenovo Lydsto R1 / Proscenic U6 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | VAKAUMUS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| 14.4V Battery | 4s2p battery |
| Lenovo T1 Pro | Lenovo T1S Pro |
| Lenovo LR1 | Arnagar S8 pro |
| XiaoMi Roidmi Eve Plus | Xiaomi Viomi S9 |
Instock
There are no reviews yet.